Silmapaistva Noore Eestlase tiitlile pretendeerivad kaheksa nominenti


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda

Programm Silmapaistev Noor Eestlane

PRESSITEADE

16.09.2014

Silmapaistva Noore Eestlase tiitlile pretendeerivad kaheksa nominenti

TOYP_2014

Silmapaistva Noore Eestlase tiitlile pretendeerivad 2014. aastal kaheksa nominenti. Laureaate aitab tradistsiooniliselt valida kümneliikmeline žürii. 16. korda korraldatava konkurssi kolm laureaati kuulutatakse välja korraldaja Eesti Ettevõtlike Noorte Koja Aastakonverentsi raames juba sellel laupäeval, 20. septembri õhtul toimuval auhinnatseremoonial Viljandis Pärimusmuusika Aidas.

Nominente sai esitada 15. juunini. Programmi eesmärgiks on tunnustada noori, kes on sotsiaalselt vastutustundlikud liidrid ühiskonnas, kes motiveerivad oma tegevusega ka teisi noori püüdlema eeskujulikkuse ja ühiskondlikku vastutustundlikkuse poole. Silmapaistev Noor Eestlane 2014 nominendid on Victory Trainings koolitaja ja tegevjuht Harald Lepisk, Inglise Kuningliku Draamakunstiakadeemia õppejõud Jüri Nael, Kriss Soonik Loungerie disainer ja omanik Kriss Soonik, saate Pealtnägija toimetaja-saatejuht Mihkel Kärmas, Rakvere linnavolikogu esimees Marko Torm, Click & Grow asutaja Mattias Lepp, Restorani Fäviken Magasinet sous chef Peeter Pihel, Aus Design juhataja ja disainer Reet Aus.

Traditsiooniliselt aitab kolme laureaati välja selgitada kümneliikmeline žürii, kes hindab nominente vastavalt hindamisreeglitele. Sellel aastal kuuluvad žüriisse ühiskonnategelane Evelin Ilves, poliitik ja julgeolekunõunik Eerik-Niiles Kross, Euroopa Innovatsiooni Akadeemia president Alar Kolk, endine sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson, Viljandi linnapea Ando Kiviberg, Äripäeva peatoimetaja ja Eesti Ajalehtede Liidu nõukogu liige Meelis Mandel, majanduspublitsist ja Eesti Rahva Muuseumi turundusjuht Andres Arrak, Tallinna praostkonna praost Jaan Tammsalu, SA Kiusamine Vastu nõukogu esimees Kristiina Treial ning Eesti Ettevõtlike Noorte Koja president Kristjan Täht. Kolm žüriiliiget – Ando Kiviberg, Kaido Höövelson ja Alar Kolk – on varem ise tunnustatud Silmapaistvateks Noorteks Eestlasteks (vastavalt 2000., 2009. ja 2012. aastal).

Silmapaistev Noor Eestlane 2014 laureaatide tunnustamine toimub traditsiooniliselt Eesti Ettevõtlike Noorte Koja Aastakonverentsi osana, mis toob kokku noored juhid, liidrid, ettevõtjad ja valdkonnaeksperdid üle vabariigi. Auhinnatseremoonia toimub  20. septembril Viljandi Pärimusmuusikaaidas. Laureaate aitavad tunnustada Auto 100 Tallinn ja Škoda ning Hansacolor. Laureaadid esitab Eesti Ettevõtlike Noorte Koda edasi rahvusvahelise JCI TOYP World (The Outstanding Young Person of the World) auhinna kandidaatideks. Eestlastest on selle tunnustuse varem pälvinud 1993. aastal toonane Eesti peaminister Mart Laar ja 2007. aastal IT-guru Tarvi Martens.

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda (JCI Estonia) on rahvusvaheline ettevõtlike noorte inimeste võrgustik, kuhu kuuluvad aktiivsed alla 40-aastased ettevõtjad, juhid ja professionaalid. JCI pakub oma liikmetele soodsat keskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde ja ettevõtlikkuse suurendamiseks ning rahvusvahelise suhtevõrgustiku loomiseks. JCI organisatsiooni kuulub ligi 200 000 liiget üle maailma. Eestis on JCI esindatud seitsmes linnas kokku ligi 500 liikmega.

 

KONTAKT:

Kadri Armas  Silmapaistev Noor Eestlane 2013 programmi direktor (TOYP Estonia 2013 program director)

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda (JCI Estonia)

E-post: toyp@jci.ee

Mobiil: +372 5650 1556

LISAINFO

www.jci.ee/TOYP

www.facebook.com/TOYPEstonia

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube