Silmapaistev Noor Eestlane 2014 kandidaatide esitamine on juba alanud!


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
TOYP_2014

Programmi Silmapaistev Noor Eestlane (maailmas Ten Outstanding Young Person aka TOYP) raames tunnustatakse noori inimesi vanuses 18.-40. eluaastat, kes paistavad silma märkimisväärsete tulemustega oma tegevusalal ning kes algatavad positiivseid muutusi.

Kandidaate võivad esitada nii üksikisikud, Eesti Ettevõtlike Noorte Koja kohalikud kojad kui ka erinevad ühendused ja organisatsioonid. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita 15. juuniks käesolev kandidaadi esitamise ankeet.

Ankeeti täites palun pidage silmas nõudeid kandidaadile:

– Kandidaat peab käesoleva aasta sees olema vanuses 18.-40. eluaastat, s.o. sündinud peale 1. jaanuari 1974.

– Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik või esitanud kodakondsustaotluse enne käesoleva aasta 1. jaanuarit.

– Kogu informatsioon peab olema esitatud ametliku ankeedi kaudu. Mingeid lisasid ega lisamaterjale ei ole lubatud esitada.

– Ankeedil tuleb viidata hea kvaliteediga fotole kandidaadist (nägu ja õlad).

– Ühe kandidaadi saab esitada vaid ühes kümnest ülaltoodud kategoorias. Žüriil on õigus otsustada lõplik osaluse kategooria. Kategooriad on järgmised:

– äri, majandus, ettevõtlus;
– poliitika, seadusloome, valitsus;
– akadeemiline tegevus;
– kultuur;
– eetika, religioon;
– lapsed, rahu, inimõigused;
– ühiskondlik tegevus;
– teadus, tehnoloogia;
– isiklik täiustumine;
– meditsiin.

– Esitatud ankeet peab olema võimalikult üksikasjalik. Programmi korraldajatel on õigus mitte aksepteerida ankeete, kui need sisaldavad ebapiisavalt ja/või segast informatsiooni.

Pärast 15. juunit (hiljemalt käesoleva aasta 1. juuliks) teavitab programmi direktor kandidaadi esitanud isikut esimese vooru tulemustest. Kandidaatide ankeedid edastatakse žüriile ja žürii poolt enim punkte saanud üks kuni kolm kandidaati peavad kinnitama, et on nõus oma kandidatuuri avalikustamisega. Silmapaistev Noor Eestlane auhindade pidulik üleandmine toimub traditsiooniliselt JCI Estonia aastakonverentsi osana.

Küsimused ja lisainfo e-postiaadressil:

TOYP@jci.ee

Vaata lisa: www.jci.ee/TOYP / www.facebook.com/TOYPEstonia

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube