Rat Race Tallinn 2014 kutsub toetama spordi erisoodustusmaksu kaotamist


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Pressiteade

20.05.2014

 

Rat Race Tallinn 2014 kutsub toetama spordi erisoodustusmaksu kaotamist

Teisipäeval, 27. mail kell 14 toimub Tallinna Vanalinna Päevade raames kontoritöötajate meelelahutuslik heategevusjooks Rat Race Tallinn 2014, mille tänavuseks eesmärgiks on aidata kaasa spordikulude erisoodustusmaksu alt vabastamisele ning tuua seeläbi rohkem inimesi tervisesporti harrastama.

„Praegu on töötajate sportimiseks tehtud kulutused ettevõtte jaoks maksustatud kõrge maksumääraga, nii tulu- kui ka sotsiaalmaksuga, ent töötajate spordiharrastusi ei peaks täiendava maksuga koormama, sest tervis on vara, mille hoidmist tuleks igati soodustada,“ sõnas tänavuse Rat Race Tallinn projektijuht Merlin Mägi.

„Rat Race on hea võimalus tulla kontoriseinte vahelt välja ja sportliku osavõtuga meie algatusele poolehoidu avaldada. Tänavuse ürituse patroonina annab stardipaugu Erki Nool, kes on olnud pikka aega Eesti kergejõustiku esinumber ja oma sportliku eeskujuga nakatanud paljusid eestimaalasi,“ ütles Mägi.

Auhinna saavad kiireimaid võistkonnad ning kiireim mees- ja naisvõistleja, lisaks antakse välja hulgaliselt eriauhindu. Žüriisse kuuluvad kulturist ja tippsportlane Ott Kiivikas, tele- ja raadioajakirjanik Katrin Viirpalu, koreograaf Märt Agu, teleajakirjanik ja saatejuht Elo Mõttus-Leppik ning Eesti Ettevõtlike Noorte Tallinna koja (JCI Tallinn) president Margit Alep.

Lisaks sportlikule osale pakub üritus ka mitmekülgset meelelahutusprogrammi. Peaesinejana astub üles ansambel Terminaator, päeva juhivad Vennad Vähid, muusikalise poole pealt hoiab meeleolu DJ Robert Peterson ja üles astub ka tantsukool Casa de Baile.

Rat Race Tallinn 2014 toetajad on Tallinna Kesklinna Valitsus, Estover piimatööstus, Versobank, CV Keskus, Arstikeskus Qvalitas, Raamatupidamisuudised ja veel paljud teised.

JCI Estonia poolt korraldatav heategevuslik kontorirottide jooks Rat Race 2014 toimub 27. mail Tallinnas ning 30. mail Tartus, Haapsalus ja Jõhvis.

 

Lisainfo:

Rat Race Tallinn projektijuht
Merlin Mägi
tel: 55545683
e-mail: merlin.magi5@gmail.com

Rat Race Tallinn turundusjuht
Gerlin Kruuser
tel: 53951780
e-mail: gerlinkruuser@gmail.com

Rat Race kodulehekülg www.ratrace.ee

JCI kodulehekülg www.jci.ee

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube