Rat Race 2014 korraldustiimi tutvustus

Rat Race korraldustöö algas juba eelmise aasta novembris kui saime esimest korda kokku, et hakata arutama selle aasta heategevusjooksu läbiviimist. Esimestel kohtumistel olid pigem üksikud korraldushuvilised, kuid üsna ruttu oli meid juba kümmekond.

 

Juba väga algusest peale võttis turundustiimi juhtimise enda peale Gerlin Kruuser, kes ise veel ülikoolis õppides on alati uute väljakutsete otsinguil, tervitades teekonnal saadud kogemusi ja kontakte. Oma järjekindluse, rõõmsameelsuse ja õppimistahtega ei jää ükski eesmärk saavutamata ning Rat Racest kuulete veel palju.

 

Gerlinit aitab meediasõnumite vormimisel ning FB lehekülje haldamisel Mariann Prooses, kellel sulg alati hästi jookseb. Tiimi sulesepa ameti kõrval on Marianni kanda ka finantsjuhi roll, ehk siis on tema valvsa pilgu all kõik projektiga seotud sissetulekud ja väljaminekud.

 

Meie tiimi teine sulepea on Henrik Nurste, kes kirjutab rotilugusid. Kui veel pole kuulnud, siis küll te veel kuulete :). Henrikule meeldib avastada kõike, mis on meie ümber. See teeb elu huvitavaks, hetked eriliseks ning annab palju loomingulist inspiratsiooni.

 

Ürituste jäädvustamise ning Rat Race meediaväljundite kujundamisega tegeleb Kerrit Toom, kes näeb selles head võimalust end edasi arendada. Kerritile meeldib väga suhelda ning Rat Race`i organiseerimise juures paelus teda eelkõige sõbralik punt, kellega koos on tore head tehes aega veeta.

 

Kujunduses on Kerritile appi tõtanud rõõmsameelne ja abivalmis Liisbeth Koger. Liis on ‘värske’ tallinlane, kel kool, töö, hobid ning veel palju muud käsil samaaegselt. Kuid, kes teeb, see jõuab, on Liisi põhimõte.

 

Alati headest mõtetest ja ideedest pakatav Taavi Agasildkoordineerib raja ja lava tiimi tööd ning vastab selle eest, et ürituse päval kõik kenasti laabuks. Igapäevaselt tegeleb Taavi transpordiplaneerimisega, mis annab talle mõnusas koguses loovust ja „kastist välja” vaadet.

 

Raja projekteerimises on Taavil abis Rain Männikus, kes igapäevaselt oma teadmisi rakendab ehitusinsenerina projekteerimisfirmas töötades. Rain on spordipoiss, kes ei jäta kasutamata võimalust ka laias ilmas ringi vaadata, sest see on see, mis annab alati uut hingamist juurde.

 

Katri Poska võttis Rat Race korraldustööst osa ka eelmisel aastal, millest tal jäi meelde väga positiivne emotsioon. Et veelgi rohkem uusi kogemusi ja oskusi saada, siis otsustas Katri ka sel aastal kaasa lüüa. Kui eelmisel aastal aitas Katri ennekõike turundustegevustes, siis sel aastal panustab tema abistav käsi nii meediaväljundite kui ka partnerite ja esinejate otsingutesse.

 

Rat Race rajakorralduses ning nännipartnerite otsinguil aitab Risko Sepp, kes hetkel ühendab oma elus riigiteaduslikku akadeemilist maailma, vaimset teed läbi taichi ja budismi, autokooli ning muidugi JCI-d. Riskole meeldib avastada maailma, ennast proovile panna ning tegusate inimestega koos toimetada.

 

Rat Race partneritega soodsaid koostöösuhteid sõlmib ning neid teistelgi sõlmida juhendab Oliver Tarkus, kes igapäevaselt on ammutamas teadmisi Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Oliver naudib väljakutseid ja enda proovilepanekut, kuid vähem tähtis ei ole ka projektiga kaasnev võimalus ühiskonnale tagasi anda ning heategevust toetada.

 

Immo Ilmjärv on tiimi üks värskemaid liikmeid, kes aitab Rat Race`le toetajaid leida. Immo on aktiivne finantsinimene, kes rutiini ja igavuse peletamiseks võtab osa huvitavatest projektidest ning plaanib sel aastal ka ise takistusterohke raja vanalinna tänavatel läbida 🙂

 

Nadežhda Rudich on meie tiimis kui “eelmise aasta entsüklopeedia”, kelle käest saab küsida, kuidas Rat Race eelmisel aastal toimis. Samuti aitab ta suhteid soojas hoida eelmise aasta partneritega ning toetab IT küsimustes. Tööpäeviti on ta karm finantskontroller ja siseaudiitor ning õhtuti ja nädalavahetusel meeldiv vestluskaaslane, hobikokk, hea raamatu ja reisihuviline.

 

Nadjaga koos tegeleb IT küsimustega ning lihvib Rat Race kodulehte Eeri Luik. Eeri osaleb ka meediapartneritega läbirääkimistel ning aitab seal, kus parasjagu vaja. Igapäevaselt on Eeri ettevõtja, keda tõi Rat Race projekti juurde võimalus saada uusi kogemusi ning teha head.

 

Partnereid aitab tuua ka Birgit Veskioja, keda tõmbas Rat Race projektis kaasa lööma just selle heategevuslik pool. Birgit tahab olla olemas nende jaoks, kes seda kõige rohkem vajavad ning samal ajal oma teadmisi rakendada. Väljaspool igapäeva kohustusi naudib Birgit kultuuri ja kunsti, käib reisimas ning looduses jalutamas.

 

Merlin Mägi

Rat Race 2014 projektijuht

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube